Váci látogatás

Iskolánk 41 diákból és 4 pedagógusból álló küldöttsége október 7-12. között részt vett a váci Árpád Fejedelem Általános Iskola által szervezett iskolanapi rendezvényeken.
Program:

Kedd, október 7.: 4.45-kor találkozunk a parkolóban, 5-kor indulás, érkezés Vácra a kora esti órákban. Ismerkedés, pihenés, szabad program a fogadó családdal.

Szerda, október 8.: egész napos kirándulás Székesfehérvárra a fogadó gyerekekkel közösen.

Csütörtök, október 9.: de. meglátogatjuk az őrbottyáni harangöntő mestert és a vácrátóti botanikus kertet. Délután szabad program, este pedig Disco az iskolában.

Péntek, október 10.: de. sárkányhajózás a Dunán. Este az Árpád-napok zárókoncertjén veszünk részt.

Szombat, október 11.: családi nap, a fogadó családok szerveznek programot a gyermekeknek.

Vasárnap, október 12.: hazautazás a kora reggeli órákban. Hazaérkezés várhatóan 20-21 óra között.

2014-10-13