Iskola másként - hét
VIII.B osztály

Az idei tanévben az ISKOLA MÁSKÉNT- hetet október 22-26 között szervezte meg az iskolánk tanári kara. Változatos programokon vehettek részt a gyerekek.

A VIII.B osztály tanulói hétfőn Tusnádfürdőre utaztak, ahol bizalom- és csapatépítő játékokon vettek részt.

Kedden a mostani XII-es volt diákjaink és más végzős diákok segítségével “sulibörzén” vettek részt a nyolcadikosok, ahol a nagyobb végzős diákok bemutatták a városunk iskoláit. Beszéltek a saját tapasztalataikról, a felvételiről, arról, hogy miért érdemes az adott szakot választani. Családias környezetben, sok hasznos információt szerezhettek a “kicsik” a “nagyoktól”, akikre büszkék vagyunk és köszönjük, hogy visszajöttek volt iskolájukba!

Szerdán és csütörtökön Kalibáskőre kirándultunk, ahol házigazdánk segítségével gulyást, káposzta- és gyümölcssalátát készítettünk. Közös játékok, buli, szabad foglalkozás, kirándulás, jókedv jellemezte ezt a jól sikerült kirándulást.

Pénteken Gyimesfelsőlokra látogattunk el, ahol a gyerekek kipróbálhatták a szeptemberben megnyílt bobpályát. Nagyon élvezték ezt a tevékenységet is. :)

Köszönjük a héten nyújtott segítségét Farkas Csilla, Fodor Zita, Kiss Erika, Lőrincz Enikő kolleganőknek!

Osztályfőnök: Gáll Ildikó

2018-10-30