"Iskola másként"

Tevékenységek az "Iskola másként" héten.

Az "Iskola másként" hét mottója "Tudj többet, légy jobb". Ennek függvényében legfőbb célunk a különböző gyakorlati készségek, kreativítás fejlesztése, a tanulók személyiségének formálása, esztétikai érzékük alakítása, versenyszellem fenntartása, egészséges, környezetbarát életmódra való nevelés.

A tevékenységek megszervezése az interdiszciplinarítás jegyében történt, figyelembe véve, hogy ne csak tanuljunk hanem neveljünk is.

"Amit elképzelünk, meg is valósul!" valljuk Lemony Snickettel, izelítőt adva változatos tevékenységeinkből:

2015.04.08 Iskolai előadás - több mint 400 gyerek és 700 szülő volt részese ennek az élménynek.

Az I-IV. osztályosok kórusa. Felkészítő tanár: Waczel Enikő tanítónő. Karvezető: Pál Zsuzsanna. Gitárkíséret: Borbély Hajnalka magyartanár.

Szüleink generációjának egyik kisgyermekkori kedvencét, az Öreg néne őzikéjét hallhatják Nagy Tünde tanító néni tanítványának, az I. A osztályos Kenyeres Mátyásnak előadásában.

A II.C osztályos Bálint Hanna klasszikus balettet táncol. Kis balerinánk balettoktatója Gábor Tóth Larissza.

Rajz Enikő és Baranai Krisztián párosa három klasszikus táncot mutat be. Koreográfia: Péterfi Enikő.

2015-04-03